Poklice 14" TOP RING MIX

Kód: BM-011-1438
532 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu


Představujeme vám perfektní doplněk pro vaše plechové disky – poklice na kola neboli ozdobné kryty kol. Tyto kryty nejen chrání vaše plechové disky před poškrábáním a poškozením, ale také jim dodávají eleganci a jedinečný vzhled. S moderním a stylovým designem přinášejí naše kryty kol luxusní vzhled vašemu vozu a zvednou jeho styl na novou úroveň.


V balení naleznete kompletní sadu obsahující 4 kusy poklic určených pro 1 automobil. Poklice jsou pevně spojené fólií a společně s nimi jsou v balení dodány také 4 jistící dráty, které slouží k bezpečnému upevnění poklic na plechovém disku.


Díky univerzálnímu designu jsou tyto kryty vhodné pro naprostou většinu typů plechových disků kol, což znamená, že si je můžete užít bez ohledu na značku nebo model vašeho vozu. Montáž je rychlá a snadná, takže si můžete být jisti, že vaše kola budou chráněna a vypadat skvěle během několika okamžiků.


Montáž je velmi jednoduchá. Postačí vložit jistící drát do drážek na spodní straně poklice. Jak na jistícím drátu, tak i na poklici je přesně označeno místo, kam patří ventilek pneumatiky, což vám jasně ukazuje, kam připevnit drát na poklici. Poté stačí nasadit poklici na plechový disk, přičemž zaoblenou částí směřující k ventilku ji umístíte jako první a poté jemným zatlačením po obvodu poklice ji upevníte na disk.


Přikládáme také odkaz na Youtube, který Vás nasměruje na oficiální video výrobce Górecki, který vytvořil prezentaci pro montáž poklice na auto.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto a Moto
Použití: Na auta
Materiál: ABS PLAST
Země původu: POLSKO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: